Thu. Dec 9th, 2021
Scary Teacher 3D v5.6.1 MOD APK

Scary Teacher 3D v5.6.1 PARA HİLELİ APK, kaçış, gerilim ve macera türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Z&Ok Games firmasının üstlendiği Andorid platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız çocuk karakteri ile öğretmenten kaçıp mahsur kaldığınız okuldan kaçıp kurtulmaya çalışmaktır. Scary Teacher 3D içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hileli ve ana bölüm kilitleri açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel eşyalara sahip olabilirsiniz. Scary Teacher 3D v5.6.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Scary Teacher 3D Play Store’da 660.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Scary Teacher 3D v5.6.1 MOD APK İNDİR – 296MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Scary Teacher 3D v5.6.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Scary Teacher 3D 5.6.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Scary Teacher 3D 5.6.1 yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya obtain klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

By admin