Wed. Oct 20th, 2021
Car Parking Multiplayer v4.8.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Car Parking Multiplayer v4.8.2 PARA HİLELİ APK, simülasyon, yarış ve araba sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını olzhass stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araba ile bulunduğunuz şehirde yarışmak, arkadaşlarınızla vakit geçirmek ve aracınızı modifiye etmektir. Car Parking Multiplayer içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para – altın hileli, tüm araçların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, istediğiniz arabayı seçip rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Detaylı modifiye sistemi, hızlı arabalar, gerçek oyuncular ve dahası sizleri bekliyor. Car Parking Multiplayer v4.8.2 sürümünde yeni araba, malzemeler ve karakter eşyaları eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Car Parking Multiplayer Play Store’da 950.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Car Parking Multiplayer MOD APK

Kurulumu

Car Parking Multiplayer v4.8.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Car Parking Multiplayer 4.8.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda “GET MONEY” butonuna basıp istediğiniz miktarı seçebilirsiniz, hesabınıza 1 milyon eklenecektir.

Car Parking Multiplayer 4.8.2 araba hile apk : tüm arabalara sahip olmak için üstteki “BUY ALL CARS” butonuna basmanız  yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya obtain klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

By admin